НОВОСТИ И МЕРОПРИЯТИЯ

 

Опубликовано 20 декабря 2010 года

 

Присуждение звания наилучших генеалогических веб-сайтов

GENEO-ГЕНЕО

Опубликовано 24 декабря 2014 года

 

Приглашаем Всех заинтересованных в генеалогических, исторических и архивных исследованиях посетить новый международный генеалогический форум Geneo-Генео. На нашем ресурсе Вы найдете дружественную атмосферу, помощь и советы по сбору информации, построению генеалогических деревьев, советы по работе в архивах. Из первых уст узнаете о выходе новых книг известных историков, архивистов и специалистов в генеалогии. Если Вы уже достигли некоторых успехов в генеалогических исследованиях или новичек, архивист, историк - мы ждем Вас на нашем ресурсе.

Опубликовано 14 января 2015 года

 

Государственный архив Харьковской обл. завершил прием метрических книг, поступивших из архива ЗАГСА. Они охватывают период с 1869 по 1920-е годы. Уже доступны описи к метрическим книгам.

Сами метрики будут доступны в ближайшее время.

Опубликовано 14 января 2015 года

 

Державний архів Харківської області припинив роботи з виконання генеалогічних запитів через перебільшене завантаження працівників архіву іншими видами робіт.Для пошуку інформації для виявлення Вашого родоводу працівникам архіву потрібна значна кількість часу і штату для цього виду робіт, яким архів, на жаль, не розраховує. У разі необхідності архів надає інформацію щодо конкретних осіб, якщо відомі їх рік, місце народження (шлюбу, смерті), дівоче прізвище, віросповідання.Архів надає письмову інформацію, що містить дані про склад фондів, науково-довідковий апарат, перспективи дослідження, рекомендації щодо місця зберігання документів. У разі виявлення документів заявник може отримати їх копії та архівні довідки.На запити, що потребують тривалого дослідження, заявнику рекомендується самостійно проводити пошук інформації за документами архіву у читальному залі архіву, який працює щоденно з 9-00 до 17.30, крім суботи та неділі, другої та останньої п’ятниці місяця (санітарний день) (вул. Мироносицька, 41, м. Харків).Для оформлення в читальному залі архіву необхідно мати паспорт та 2 фото 3х4.Генеалогічні дослідження, що проводяться сторонніми особами, здійснюються в читальному залі архіву тільки за наявності нотаріально завіреної довіреності від зацікавленої особи.Відповідно до ст. 11 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про інформацію» не допускаються збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та захисту прав людини. До конфіденційної інформації про фізичну особу належать, зокрема, дані про її національність, освіту, сімейний стан, релігійні переконання, стан здоров’я, а також адреса, дата і місце народження. Кожному забезпечується вільний доступ до інформації, яка стосується його особисто, крім випадків, передбачених законом.Згідно зі ст. 21 даного закону конфіденційною є інформація про фізичну особу, доступ до якої обмежено. Конфіденційна інформація може поширюватися за бажанням (згодою) відповідної особи у визначеному нею порядку відповідно до передбачених нею умов, а також в інших випадках, визначених законом.Відповідно до с. 16 Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи» доступ до документів Національного архівного фонду, що містять конфіденційну інформацію про особу (прізвище, ім’я по батькові, дата, місце народження, освіта, сімейний стан, релігійність ін. тощо), а також створюють загрозу для життя чи недоторканності житла громадян, обмежується на 75 років від часу створення цих документів, якщо інше не передбачено законом. Раніше зазначеного строку доступ здійснюється з дозволу громадянина, права та законні інтереси якого можуть бути порушені, а в разі його смерті з дозволу спадкоємців.

http://archives.kh.gov.ua/?p=7705

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Опубликовано 21 января 2015 года

 

Государственный архив Харьковской обл. приступил к созданию путеводителя к Исповедным росписям, по аналогии с метриками и ревизскими сказками.
Ура!!!

 

Опубликовано 28 февраля 2015 года 

Добавлены новые данные по Харькову за 1915,1917,1919гг. 

Опубликовано 14 марта2015 года


Добавлены новые данные по Харькову за 1908, 1909, 1910,1873, 1874, 1875, 1876, 1877гг.

 

Опубликовано 21 марта 2015 года


Добавлены фамилии детей приюта Харьковского общества призрения малолетних сирот,1873-1877гг.


 

 

 Опубликовано 27 марта 2015 года

 

Добавлены фамилии по сл.Грачевка и Благодатная Волчанского уезда.
 

 

 

 


Опубликовано 7 апреля 2015 года

 

Добавлены фамилии по 48 населенным пунктам Волчанского уезда, 3 по Валковскому и 1911, 1912 гг. по Харькову.

 

НОВОСТИ
 
 12 января 2015 года
Фолиант XVIII-го века. В Харьковской области СБУ изъяла раритет.
Сотрудники управления Службы безопасности Украины в Харьковской области нашли в вещах пассажира электрички cтаринную книгу. 23-летний харьковчанин вёз в Белгород «Историю об отцах и страдальцах Соловецких» — произведение, относящееся к старообрядческой литературе.

Информацию о контрабанде антиквариата сотрудники Службы безопасности получили заранее, сообщает руководитель пресс-службы областного управления СБУ Владислав Абдула на странице в Facebook. 
 24 декабря 2014 года
МЫ ОТКРЫЛИСЬ! 

 20 декабря 2014 года


 

 24 декабря 2010 года